Contact

Adres:
Businessclub BVV Barendrecht
Van Eesterenveld 6
2992 HD  Barendrecht
Marco van der Leer

Voorzitter

E-mail: marco@bcbvv.nl
Mob.: 06-51524044

Heleen de Man

Secretariaat & Evenementen Account manager A-B

E-mail: heleen@bcbvv.nl
Mob.: 06-26510815

Wim Vonk

Algemene zaken
Account manager C-F

E-mail: wim@bcbvv.nl
Mob.: 06-51301583

Dirk-Jan van Kampen

Penningmeester
Account manager G-K

E-mail: dirkjan@bcbvv.nl
Mob.: 06-14551845

Gitte Jungblut

PR & Evenementen Account manager L - S

E-mail: gitte@bcbvv.nl
Mob.: 06-51312428

Richard Venneker

Acquisitie Account manager T - Z

E-mail: richard@bcbvv.nl
Mob.: 06-42227668

Anja de Ruiter

Commissielid Businesshome

E-mail: anja@bcbvv.nl
Mob.: 06-81274575

Winni Kiksen

Website beheerder

E-mail: winni@bcbvv.nl
Mob.: 06-12809532